Ptáte se

Jak dlouho trvá výroba dřevěného nábytku na míru?

Velmi záleží na tom, co konkrétně vyrábíme. U drobnějších kusů soliterního nábytku jsou dodací lhůty samozřejmě kratší, obvykle se vejdeme do 1-2 týdnů. Pokud se jedná o větší zakázku, např. schodiště, sestavu nábytku či kuchyňskou linku, trvá výroba logicky déle, řádově to bývá do 2-6 týdnů. Každopádně náš zákazník vždy ví, kdy bude jeho zboží dodáno, lhůtu dodání stanovujeme vždy před závazným objednáním.

Kolik to bude stát?

Orientační cena je vždy stanovena na základě poptávky zákazníka, tu pak upřesníme po zaměření a konkrétním zadání zakázky. Cena se odvíjí především od použitého materiálu a složitosti výroby. Kalkulaci Vám samozřejmě zpracujeme nezávazně a zdarma, neváhejte nás kontaktovat .

Jaký je postup při zadávání zakázky?

Záleží na typu zakázky. U většiny zakázek je potřeba zaměření, tzn. že k Vám přijedeme, vše spolu probereme a změříme, a na základě toho Vám pak zpracujeme cenovou nabídku. U drobnějších zakázek stačí jako podklad pro zpracování kalkulace popis výrobku, rozměry, fotografie atd... Poté, co potvrdíte objednávku, začníná samotná výroba. Když je zboží hotové, můžete si ho u nás vyzvednout, případně Vám ho dopravíme až domů a smontujeme na místě.