Zakázková výroba

 
 • výroba nábytku a bytového vybavení

  Na míru nebo dle předlohy Vám zhotovíme jakýkoliv typ nábytku ve stylu moderním, rustikálním atd. Vyrábíme především dřevěné skříně, stoly, postele, konferenční stolky, komody, regály a další. Mimo kusového nábytku nabízíme také výrobu kompletního vybavení dětského pokoje, ložnicové sestavy, vestavěné skříně, šatny a mnoho dalšího.  Nábytek vyrábíme jak ze dřeva, tak i z lamina. Barevné provedení si můžete vybrat z katalogového vzorníku.  Nejžádanější výrobky z této kategorie: masivní jídelní dubový stůl, masivní dvojlůžko s nočními stolky, vybavení dětského pokoje.
 
 • kuchyně na míru

  Jsme schopni vyrobit kompletní vybavení kuchyně, tj. nejen kuchyňskou linku, ale také odkládací pulty, vitríny, jídelní sestavy, samostatné komody, příborníky, regály na potraviny a další příslušenství, vše ve stejném stylu dle přání zákazníka. Kuchyně je možné vyrobit jak ze dřeva, tak z lamina. Jako levnější variantu nabízíme také pouze výrobu nových dvířek na stávající korpus či renovaci dvířek původních. Na výběr máte opět nepřeberné množství barev.
 
 • okna, dveře a zárubně

   Zhotovíme dřevěná okna i dveře dle přání zákazníka. Máme pro Vás připraven široký výběr povrchových úprav. Nabízíme kompletní servis, od zaměření stavebního otvoru, přes výrobu zárubní, až po osazení dveří včetně kování.
 
 • schodiště a zábradlí

  Vyrábíme kvalitní dřevěná schodiště s dlouhou životností. Schodiště mohou být točitá či přímá dle dispozice umístění. Pevné a bezpečné zábradlí je nedílnou součástí téměř každého schodiště. Opět nabízíme velký výběr povrchových úprav podle toho, zda se jedná o schodiště moderní či klasické.
 
 • ploty, pergoly, zahradní přístřešky

  Nabízíme zhotovení různých typů dřevěných plotů, které ošetřujeme kvalitními přípravky zn. Milesi, takže plot bude odolný a jeho budoucí údržba bude snadnější. Dále nabízíme zahradní pergoly, přístřešky a další dřevěné prvky do exteriéru.